+38 (093) 108-00-70
  +38 (099) 383-10-95
Пн - Вс: с 10:00 до 20:00

Акумулятор для Blackview E7 / E7S

Виробник: Blackview
Модель: E7 / E7S
№: 000203

235.00 грн

Є в наявності

Оригінальний акумулятор E7 для мобільного телефону Blackview E7 / E7S повністю відповідає рідному акумуляторові, який був у Вашому телефоні спочатку. Ємність даного акумулятора становить 2700 мА * год. При цьому, нормами допускається відхилення від заявленої (номінальної) ємності в межах 5-10% (як в меншу, так і в більшу сторону).

Варто враховувати, що тривалість роботи мобільного телефону залежить від багатьох різноманітних чинників.

При вкрай низьких або високих температурах акумулятор розряджається швидше, ніж при кімнатній температурі (оптимальним вважається діапазон температур від 0 до 25 градусів за Цельсієм).

При поганому сигналі або при великій віддаленості вишки батарея швидше витрачає заряд (те ж саме стосується поїздок в метро або в поїзді на довгі відстані: заряд швидко втрачається, коли телефон постійно втрачає і знову знаходить сигнал).

При використанні мобільного інтернету (3G, 4G LTE, EDGE, GPRS) акумулятор також швидко сідає, навіть швидше, ніж при підключенні Wi-Fi. Врахуйте це, коли будете робити висновки про термін служби акумулятора.

Термін служби оригінального акумулятора E7 для Blackview E7 / E7S також може варіюватися в залежності від умов експлуатації.

Переконайтеся, що Ви використовуєте якісний зарядний пристрій, не допускайте глибокого розряду акумулятора, не проводьте цикли повного розряду (це може тільки нашкодити), не залишайте пристрій на сонці або на морозі, не піддавайте механічнічним діям (падіння, удари), впливу вологи.

Зберігати літій-іонну батарею в розрядженому стані вкрай не рекомендується, переконайтеся, що акумулятор заряджений перш, ніж залишити його не діяти на тривалий час.

Звертаючи увагу на дані рекомендації, Ви продовжите термін служби Вашого акумулятора наскільки це можливо.

Характеристики
Модель акумулятора E7
Сумісність Blackview E7 / E7S
Технологія Літій-іонний
Ємність 2700 mAh
Розмір Відповідає розмірам пристрою
  Написати відгук

Ваш відгук:
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: Акумулятор для Blackview E7 / E7S

Top