+38 (093) 108-00-70
  +38 (099) 383-10-95
Пн - Вс: с 10:00 до 20:00

Акумулятор для LEAGOO M8

Виробник: LEAGOO
Модель: M8
№: 00150

235.00 грн

Є в наявності
Доступно 10 шт.

Оригінальний акумулятор BT-572P для мобільного телефону LEAGOO M8 повністю відповідає рідному акумулятору, який був у Вашому телефоні спочатку. Ємність даного акумулятора становить 3500 мА * год. При цьому, нормами допускається відхилення від заявленої (номінальної) ємності в межах 10-15% (як в меншу, так і в більшу сторону).

Варто враховувати, що тривалість роботи мобільного телефону залежить від багатьох різноманітних факторів.

При вкрай низьких або високих температурах акумулятор розряджається швидше, ніж при кімнатній температурі (оптимальним вважається діапазон температур від 0 до 25 градусів за Цельсієм).

При поганому сигналі або при великій віддаленості вишки батарея швидше витрачає заряд (те ж саме стосується поїздок в метро або в поїзді на довгі відстані: заряд швидко втрачається, коли телефон постійно втрачає і знову знаходить сигнал).

При використанні мобільного інтернету (3G, 4G LTE, EDGE, GPRS) акумулятор також швидко сідає, навіть швидше, ніж при підключенні Wi-Fi. Врахуйте це, коли будете робити висновки про термін служби акумулятора.

Термін служби оригінального акумулятора також може варіюватися в залежності від умов експлуатації.

Переконайтеся, що Ви використовуєте якісний зарядний пристрій, не допускайте глибокого розряду акумулятора, не проводьте цикли повного розряду (це може тільки нашкодити), не залишайте пристрій на сонці або на морозі, не піддавайте механічній дії (падіння, удари), впливу вологи.

Зберігати літій-полімерну батарею в розрядженому стані вкрай не рекомендується, переконайтеся, що акумулятор заряджений перш, ніж залишити його не діяти на тривалий час.

Звертаючи увагу на дані рекомендації, Ви продовжите термін служби Вашого акумулятора наскільки це можливо.


Характеристики
Модель акумулятора BT-572P
Сумісність LEAGOO M8
Технологія Літій-полімер
Ємність 3500 mAh
Розмір Відповідає розмірам пристрою
  Написати відгук

Ваш відгук:
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: Акумулятор для LEAGOO M8

Top